Garaże drewnopodobne – Małopolska

Wiele osób poszukuje sporych, solidnych obiektów do przechowywania rozmaitych sprzętów czy materiałów. Nasza sprawdzona firma dobrze rozumie te potrzeby, więc oferuje najwyższej jakości drewnopodobne garaże blaszane. Mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie projektowania, a następnie tworzenia znakomitych wolnostojących konstrukcji, wyróżniających się ponadprzeciętną estetyką i dużą wytrzymałością. Główna produkcja naszych wyrobów odbywa się w Małopolsce. Działamy jednak także w innych rejonach kraju. Zapraszamy Państwa do kontaktu i zamawiania!

Niezwykle solidne garaże drewnopodobne

Zawsze dbamy o doskonałą jakość wytworzenia naszych produktów, zarówno dużych, jak i nieco mniejszych. Realizujemy je z solidnych profili zamkniętych o przekrojach idealnie dostosowanych do gabarytów konstrukcji. W efekcie każdy garaż drewnopodobny jest bardzo stabilny i pozostaje odporny na działanie czynników mechanicznych, a także wody czy niskich temperatur. Z kolei gustowne zewnętrze wykonanie sprawia, że obiekty świetnie wyglądają na podwórzach, zdobiąc domy oraz ogrody. Z łatwością można w nich przechować samochody i inne maszyny. Konstrukcje sprawdzą się też jako schowek czy przydomowy warsztat.

Blaszane garaże dopasowane do potrzeb

W związku z faktem, że proponowane garaże drewnopodobne są bardzo uniwersalne, jesteśmy w stanie dopasować poszczególne ich elementy do wymagań użytkowników. Produkty mogą mieć wymiar żądany przez Klienta, a umiejscowienie drzwi czy okien jest dowolne. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem, wskazując optymalne w danej sytuacji rozwiązania. Jesteśmy w stanie zastosować interesujące przetłoczenia blach, wykonać dachy o różnej konstrukcji oraz zamontować bramy uchylne, segmentowe lub skrzydłowe.

Zamów garaże drewnopodobne

Zapewniamy przejrzysty proces zamawiania drewnopodobnych garaży blaszanych. Po ustaleniu wszystkich parametrów wysyłamy specyfikację konstrukcji i dokumentację, aby inwestor mógł dokonać ewentualnych poprawek. Następnie bardzo sprawnie realizujemy projekt, stawiając we wskazanym miejscu trwały, bardzo ładnie prezentujący się obiekt, na który udzielana jest długa gwarancja. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!